Wydrukuj tę stronę
09 Mar 2019

Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj o godz. 15.30 będzie nabożeństwo czerwcowe i o godz. 16.00 Msza święta za zmarłych wypominanych wypominkach rocznych. Dziś też przedstawiciele Parafialnej Rady Duszpasterskiej zbierają ofiary na inwestycje przy parafii. Szkoła podstawowa w Maniowach zaprasza na festyn rodzinny pod hasłem „ Mamo Tato baw się razem z nami” rozpoczęcie w Amfiteatrze przy boisku sportowym.

2. W poniedziałek święto MB Matki Kościoła. W naszym kościele parafialnym uroczystość odpustowa. Porządek Mszy świętych będzie następujący: o godz. 6.30 – prymaria, o 11.00 uroczysta suma odpustowa, i o 18.30 Msza święta wieczorna i nabożeństwo czerwcowe.

3. We wtorek wspomnienie świętego Barnaby Apostoła.

4. W środę wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego prezbitera i Towarzyszy, o godz. 18.30 będzie Nowenna do MBNP, Msza święta nabożeństwo czerwcowe.

5. W czwartek liturgiczne święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. W piątek wspomnienie błogosławionego Michała Kozala biskupa i męczennika.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. W Łopusznej odpust. Suma o godz. 11.30. W tym dniu kończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Kto zaniedba ten obowiązek popełnia grzech ciężki.

8. Do pomocy przy sprzątaniu kościoła na sobotę 15 czerwca na godz. 8.00 zapraszamy mieszkańców ul. Słowackiego z numerów: 20,21, 25,27,29. Dziękujemy też wszystkim sprzątającym i dekorującym kościół w dniu wczorajszym.

9. Przy wyjściu z kościoła w stałym miejscu mamy możliwość nabyć nowe tygodniki prasy katolickiej. Pamiętajmy o tym i skorzystajmy z okazji.